South Dakota

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti South Dakota parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Pietų Dakotoje

Pietų Dakota yra didžiulė, retai apgyvendinta šalis Jungtinių Amerikos Valstijų vakarinėje dalyje. Čia yra įspūdingas „Black Hills“ nacionalinis miškas, kuriame yra du istoriniai paminklai, išpjauti į granito uolą: „Rushmore kalnas“, keturių Amerikos prezidentų garbė, ir paminklas Crazy Horse, kuris prisimena garsiąją genčių vadą.

Jos sostinė yra Pierre. Pietų Dakota ribojasi šiaurėje su Šiaurės Dakota, į pietus su Nebraska, į rytus su Ajova ir Minesota, į vakarus su Vajomingas ir Montana.

Pietų Dakota turi trečiąjį didžiausią amerikiečių procentą šalyje po Aliaskos ir Naujosios Meksikos. Daugelis iš jų yra Dakotos, Lakotos ir Nakotos gentys, kurios kartu sudaro „Sioux Nation“.

Nekilnojamojo turto rinkos visoje šalyje tikrai yra aktyvesnės šią vasarą, o pirkėjų priešiškumas pasirodo daugelyje greito pardavimo, viršijančio prašomą kainą. Vidutinė pardavimo kaina Pietų Dakotoje parduota 6,5%.

Pietų Dakotos pardavimo kainos yra dar labiau tikėtinos, nei dar neįregistruotos, tačiau pardavimai ir nauji aukcionai gali baigtis vasaros augimu. Daugelyje kainų ir būsto kategorijų Pietų Dakotoje yra dar daugiau pirkėjų, nei parduoti nekilnojamojo turto pardavėjai, todėl kainos toliau didės, kol pasikeis situacija. 12 mėnesių laikotarpiui nuo 2017 m. Liepos mėn. Iki 2018 m. Birželio mėn., Kol pardavimai Sioux Falls regione padidėjo 5,1%.

Taip pat Rapid City yra įdomi vieta, kur ieškote Pietų Dakotoje parduodamo turto. Yra tipiškų pastatų ir daug galimybių žmonėms, kurie ieško geros investicijos į nekilnojamąjį turtą Pietų Dakotoje

  •  
    Persikėlimas į Pietų Dakotą. Tremtis ir gyventi Pietų Dakotoje

    Labai ilgi, beveik nesibaigiantys keliai, apimti nuostabiausių saulėlydžių, panardinti į gausias prerijas ... šiandien mes nuvešime jus į labai ypatingą vietą, dėl kurios jūs tapsite bekalbiai! Mes dažnai stebimės, kokia yra ideali vieta pradėti nuo nulio. Na, mes, „Realigro“, analizavome jums tautą ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 17017

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, South Dakota, Sioux Falls, Sioux Falls, Sioux Falls

Reserved negotiation
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

58 m²
puikus
UNAVAILABLE
Cod. 7125

Parduoda Ūkio žemė, South Dakota, Pierre, Pierre, Pierre

14,232.50EUR
Parduoda
Ūkio žemė

25 m²
Parduodama žemė! 100 pėdų x 200 pėdų. Nicos srityje. Viešojo vandens, dujų ir elektros prieinama. Taip pat daug yra šalia!!
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB